wtorek, 1 maja 2012

Najlepszy czas na działanie jest TERAZ!!!


Od zimy staram się zrzucić zbędne kilogramy, ale bezskutecznie :( Brakuje mi motywacji, silnej woli, sama jeszcze nie wiem czego. Dlatego postanowiłam wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Zyskową. Tym razem jestem w pełnej gotowości, nie chcę źle wypaść przy pozostałych czterech uczestniczkach akcji :p Myślę, że teraz jest odpowiedni czas, słoneczko i piękna pogoda dają mi sporo energii do działania :) Tym razem musi się udać, trzymajcie za mnie kciuki!

Moje obecne wymiary:
biust 90 cm, dążę do 95 :D - żart oczywiście, to już mi się raczej nie zmieni;
talia 68 cm, moja idealna 62 cm;
pas (na wysokości pępka) 74 cm, chciałabym 70 cm;
"boczki" 89 cm, marzy mi się 82 cm;
biodra 103 cm (wiem, masakra ;(); dążę do 96 cm.
Udo 61 cm, najlepiej byłoby 52 cm
Waga oscyluje w okolicach 62 kg/167 cm wzrostu

Zdaję sobie sprawę, że to jest to osiągnięcia, ale dzięki wielu miesiącom ćwiczeń i wyrzeczeń. Wierzę, że mi się uda, bo musi się udać :)

Zasady:
1. Akcja trwa od 1 do ostatniego dnia każdego miesiąca.
2. Zapisy na przyszły miesiąc przyjmuję do końca bieżącego miesiąca (czyli np. na maj zapisujemy się do końca kwietnia:))
3. Przy pierwszym dołączeniu do akcji umieszczamy baner akcji wraz z zasadami w notatce na swoim blogu, dodając swoje obecne wymiary + wymiary do jakich dążymy. Waga nie ma znaczenia:)
4. Akcja ma za zadanie umożliwić chwalenie się swoimi wynikami, wspólną rywalizację oraz utworzenie zbioru informacji pomocnych  nam w walce o piękną figurę
5. Każda z nas ma za zadanie przynajmniej raz w miesiącu zrobić wpis dotyczący diet, produktów spożywczych, motywacji, ćwiczeń czyli notkę, w której zawrzecie informacje, które pomogą schudnąć. Następnie należy wkleić link pod postem podsumowującym ostatni miesiąc akcji. Posty nie będą tu kopiowane, ale linki będą wklejane na utworzonej specjalnie stronie, aby utworzyć naszą małą 'encyklopedię akcji'. Posty, które będą nawoływać do osiągnięcia zdrowej sylwetki w sposób, który może spowodować uszczerbek na zdrowiu, nie będą akceptowane!  Jeśli nie masz bloga, jesteś zwolniona z tego punktu:)
6. Na koniec każdego miesiąca piszecie notkę na mój e-mail, w której zawrzecie swoje wymiary na początku i końcu miesiąca, oraz opiszecie ćwiczenia i postanowienia, których przestrzegałyście aby schudnąć...
7. Do akcji nie wystarczy zapisać się tylko raz. Jeśli chcesz zapisujesz się co miesiąc (wiąże się to z tym, że osoby, które osiągnęły wymarzone wymiary lub te które po prostu nie chcą brać już udziału, nie muszą się martwić o wypisywanie) 
8. Jeśli będzie nas przynajmniej 5, akcja ruszy już 1 maja. Zapraszam:) 

Trzymajcie mocno kciuki :)


12 komentarzy:

 1. Dziękuję ;) również trzymam kciuki :* uda nam się :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia, trzymam kciuki :) Też biorę udział w tej akcji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zrzucanie wagi wcale nie musi być udręką ;) Gdybyś się spięła to w ok. 8 tygodni jesteś w stanie zmienić ciało nie do poznania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się spiąć i zobaczymy, co z tego wyjdzie ;)

   Usuń
 4. ja ciagle slysze od ludzi czy sie glodze bo uwazają zej estem za chuda mimo ze jem zdrowo i nie pale :) po prostu taka juz jestem, mam 20 lat ale po 20 na pewno troche przytyje :D zapraszam na nowy wpis :*

  OdpowiedzUsuń
 5. dizeki za otagowanie we wczesniejszej notce:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zostałaś otagowana: http://blogeve-evel.blogspot.com/2012/05/naturado-argile-provence-spf30.html

  OdpowiedzUsuń